tramvaj 1 / 7 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 15.51 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 15.52 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 15.53 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 15.56 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
7 | 15.58 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 15.59 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 16.01 | Celní | 100 | |
❘ | × 16.04 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 16.05 | Běloruská | 101 | |
❘ | 16.06 | Švermova | 101 | |
❘ | 16.07 | Osová | 101 | |
❘ | 16.08 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 16.09 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 16.11 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00703. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 00.17 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @