tramvaj 8 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
8 | odjezd 18.39 | Líšeň, Mifkova | 101 | |
❘ | 18.40 | Jírova (podzemní) | 101 | |
❘ | 18.41 | Kotlanova | x 101 | |
❘ | 18.42 | Masarova | x 101 | |
❘ | 18.44 | Novolíšeňská | 101 | |
❘ | × 18.45 | Líšeňská | z 101 | |
❘ | × 18.45 | Bílá hora | z 101 | |
❘ | 18.46 | Bělohorská | x 101 | |
❘ | 18.48 | Krásného | x 100 | |
❘ | × 18.49 | Židovský hřbitov | z 100 | |
❘ | 18.50 | Geislerova | x 100 | |
❘ | 18.52 | Životského | x 100 | |
❘ | 18.54 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 18.55 | Vlhká | x 100 | |
1 | 18.57 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 18.59 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 19.01 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 19.02 | Antonínská | 100 | |
❘ | 19.03 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 19.05 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | × 19.06 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 19.07 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 19.08 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 19.09 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 19.11 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | × 19.12 | Tylova | x 101 | |
❘ | příjezd 19.14 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, KT8, obsaditelnost 230 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00834. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 20.36 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @