tramvaj 5 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
5 | odjezd 18.25 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 18.26 | Venhudova | x 100 | |
❘ | 18.27 | Zdráhalova | x 100 | |
❘ | 18.28 | Jugoslávská (◂ ▸ Štefánikova čtvrť) | 100 | |
❘ | 18.30 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 18.31 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 18.33 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 18.35 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 18.38 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 18.39 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 18.41 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 18.43 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 18.44 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 18.45 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00501. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 13.21 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @