tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 13.18 | Komárov | 101 | |
❘ | 13.19 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 13.20 | Železniční | z 100 | |
❘ | 13.21 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 13.23 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 13.26 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 13.27 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 13.28 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 13.32 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 13.33 | Grohova | 100 | |
❘ | 13.35 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 13.37 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 13.39 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 13.40 | Tererova | x 100 | |
❘ | 13.41 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 13.43 | Skácelova | 101 | |
❘ | 13.44 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 13.45 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 13.47 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01226. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 00.18 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @