autobus 47 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
47 | odjezd 18.10 | Staré Černovice | x 101 | |
❘ | × 18.10 | Vinohradská | z 101 | |
❘ | × 18.11 | Hájecká | z 101 | |
❘ | 18.12 | Faměrovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 18.13 | Textilní kombinát | z 100 | |
❘ | 18.14 | Psychiatrická nemocnice | x 100 | |
❘ | 18.15 | Jiránkova | x 100 | |
❘ | 18.17 | Tržní (Hladíkova) | x 100 | |
❘ | 18.19 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 18.20 | Vlhká | x 100 | |
❘ | příjezd 18.23 | Hlavní nádraží / AN Grand (AN Grand, stanoviště 6) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04701. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 18.37 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @