tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 8.04 | Komárov | 101 | |
❘ | 8.05 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 8.06 | Železniční | z 100 | |
❘ | 8.07 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 8.09 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 8.12 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 8.13 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 8.14 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 8.18 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 8.19 | Grohova | 100 | |
❘ | 8.21 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 8.23 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 8.25 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 8.26 | Tererova | x 100 | |
❘ | 8.27 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 8.29 | Skácelova | 101 | |
❘ | 8.30 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 8.31 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 8.33 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01210. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.05 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @