autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 18.13 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 18.14 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 18.15 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 18.16 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 18.17 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 18.18 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 18.20 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 18.22 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 18.24 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 18.25 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 18.25 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 18.28 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 18.29 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 18.30 | Fillova | z 101 | |
❘ | × 18.31 | Loosova | x 101 | |
❘ | příjezd 18.32 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05711. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 08.37 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @