autobus 64 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
64 | odjezd 21.43 | Chrlice, smyčka | z 101 | |
❘ | × 21.44 | Chrlice, nádraží | x 101 | |
❘ | × 21.45 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 21.46 | V Rejích | z 101 | |
❘ | × 21.47 | Holásky | z 101 | |
❘ | × 21.48 | V Aleji | z 101 | |
❘ | × 21.49 | Prodloužená | z 101 | |
❘ | × 21.50 | Popelova | z 101 | |
❘ | × 21.51 | Ráječek | z 101 | |
❘ | × 21.53 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 21.53 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 21.54 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 21.55 – 21.57 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 21.58 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 21.59 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 22.01 | Masná (Zderadův sloup) | x 100 | |
❘ | × 22.03 | Životského | x 100 | |
❘ | × 22.04 | Geislerova | x 100 | |
❘ | × 22.05 | Buzkova | x 100 | |
❘ | × 22.06 | Mošnova | z 100 | |
❘ | × 22.07 | Jílkova | z 100 | |
❘ | × 22.08 | Uzavřená | z 100 | |
❘ | × 22.08 | Tomáškova | z 100 | |
❘ | × 22.10 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
❘ | 22.12 – 22.14 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 22.15 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 22.16 | Podsednická | z 100 | |
❘ | × 22.16 | Kulkova | z 100 | |
❘ | × 22.17 | Zimní I | z 100 | |
❘ | × 22.18 | Zimní II | z 100 | |
❘ | × 22.19 | Depo ČD | z 100 | |
❘ | × 22.19 | Železniční stavitelství | z 100 | |
❘ | × 22.20 | Jarní | z 100 | |
❘ | × 22.20 | Podzimní | z 100 | |
❘ | příjezd 22.22 | Maloměřice, Červený písek | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06405. |
www.jrbrno.cz 24.04.2024 13.16 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @