autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 13.24 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 13.26 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 13.27 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | 13.29 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | 13.30 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | 13.34 | Škroupova | x 100 | |
❘ | 13.35 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 13.36 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 13.39 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 13.42 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 13.44 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 13.47 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 13.48 | Provazníkova | x 100 | |
❘ | 13.49 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 13.50 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 13.51 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 13.52 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 13.53 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 13.54 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 13.55 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | 13.56 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 13.59 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 14.00 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 14.02 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 14.03 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 14.04 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 14.06 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 14.07 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | 14.09 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 14.10 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 14.11 | Hlavní | z 101 | |
❘ | 14.12 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 14.13 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 14.14 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 14.15 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 14.16 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 14.17 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 14.18 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | 14.20 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 14.21 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 14.23 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 14.24 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 14.26 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | 14.27 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 14.29 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 14.31 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 14.33 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04406. |
www.jrbrno.cz 23.04.2024 08.29 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @