tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 8.10 | Řečkovice | 101 | |
❘ | 8.11 | Filkukova | x 101 | |
❘ | 8.12 | Kořískova | x 101 | |
❘ | 8.13 | Hudcova | x 101 | |
❘ | 8.14 | Tylova | x 101 | |
❘ | 8.16 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
❘ | 8.18 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 8.19 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 8.20 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 8.21 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 8.22 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 8.23 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 8.24 | Antonínská | 100 | |
❘ | 8.26 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 8.29 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 8.32 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 8.33 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 8.35 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 8.36 | Václavská | x 100 | |
❘ | 8.39 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 8.41 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 8.42 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 8.43 | Lipová | x 100 | |
❘ | 8.45 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 8.47 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 8.48 | Stránského | z 100 | |
❘ | 8.50 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | 8.51 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 8.52 | Branka | z 101 | |
❘ | × 8.53 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 8.54 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | 8.56 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | 8.57 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 8.59 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | 9.00 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | příjezd 9.02 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00103. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 15.21 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @