autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 17.12 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 17.13 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 17.14 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 17.18 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 17.19 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 17.20 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 17.21 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 17.22 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 17.23 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 17.25 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 17.26 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 17.28 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 17.30 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | × 17.30 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 17.31 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 17.34 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | × 17.35 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 17.36 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 17.38 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 17.41 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 17.42 | Reissigova | z 100 | |
❘ | × 17.44 | Štefánikova | x 100 | |
❘ | × 17.46 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 17.47 | Slovanské náměstí (Chodská) | z 101 | |
❘ | × 17.48 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 17.49 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 17.51 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 17.52 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 17.53 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 17.54 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 17.55 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 17.55 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 17.56 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 17.57 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 17.58 | Nálepkova | z 101 | |
❘ | příjezd 18.00 | Jundrov | 101 | |
Jede o svátcích s omezeným prodejem Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06717. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 14.08 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @