trolejbus 27 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
27 | odjezd 16.01 | Židenice, Stará osada | 100 | |
❘ | × 16.03 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 16.03 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 16.05 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 16.06 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 16.08 | Bzenecká | 101 | |
❘ | 16.09 | Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | × 16.10 | Mutěnická | z 101 | |
❘ | × 16.11 | Bořetická | z 101 | |
❘ | × 16.12 | Čejkovická | z 101 | |
❘ | 16.14 | Novolíšeňská | 101 | |
❘ | 16.15 | Bartákova | x 101 | |
❘ | 16.16 | Rotreklova | x 101 | |
❘ | příjezd 16.18 | Líšeň, Jírova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 27/31Tr, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 02705. |
www.jrbrno.cz 30.04.2024 02.19 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @