tramvaj 5 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
5 | odjezd 7.50 | Ústřední hřbitov, smyčka | 101 | |
❘ | 7.52 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
❘ | 7.53 | Hluboká | x 100 | |
❘ | 7.55 | Celní | 100 | |
❘ | 7.56 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 7.58 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 8.00 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 8.02 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 8.03 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 8.07 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 8.08 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 8.09 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 8.11 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 8.13 | Jugoslávská (◂ ▸ Štefánikova čtvrť) | 100 | |
❘ | 8.14 | Zdráhalova | x 100 | |
❘ | 8.15 | Venhudova | x 100 | |
❘ | příjezd 8.17 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00503. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 15.56 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @