autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 15.04 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 15.06 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 15.07 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | 15.09 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | 15.10 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | 15.14 | Škroupova | x 100 | |
❘ | 15.15 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 15.16 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 15.19 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 15.22 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 15.24 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 15.27 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 15.28 | Provazníkova | x 100 | |
❘ | 15.29 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 15.30 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 15.31 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 15.32 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 15.33 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 15.34 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 15.35 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | 15.36 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 15.39 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 15.40 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 15.42 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 15.43 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 15.44 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 15.46 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 15.47 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | 15.49 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 15.50 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 15.51 | Hlavní | z 101 | |
❘ | 15.52 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 15.53 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 15.54 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 15.55 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 15.56 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 15.57 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 15.58 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | 16.00 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 16.01 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 16.03 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 16.04 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 16.06 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | 16.07 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 16.09 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 16.11 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 16.13 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04406. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 08.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @