trolejbus 36 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
36 | odjezd 8.53 | Komín, sídliště | 101 | |
❘ | × 8.53 | Řezáčova | x 101 | |
❘ | × 8.54 | Olbrachtovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 8.55 | Chaloupky | z 101 | |
❘ | × 8.56 | Kristenova | x 101 | |
❘ | 8.57 | Svratecká (Hlavní) | 101 | |
❘ | × 8.58 | Podveská | z 101 | |
❘ | × 8.59 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 9.00 | Vrázova | z 101 | |
❘ | 9.02 | Přívrat | 101 | |
❘ | × 9.02 | Makovského náměstí | x 100 | |
❘ | × 9.04 | Náměstí Svornosti | x 100 | |
❘ | × 9.05 | Jindřichova | x 100 | |
❘ | × 9.06 | Spojovací | x 100 | |
❘ | 9.08 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 9.11 | Sušilova | x 100 | |
❘ | × 9.12 | Smetanova | z 100 | |
❘ | příjezd 9.14 | Česká (Brandlova vlevo) | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03601. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 05.02 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @