trolejbus 36 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
36 | odjezd 10.45 | Česká (Brandlova) | 100 | |
❘ | × 10.47 | Smetanova | z 100 | |
❘ | × 10.48 | Sušilova | x 100 | |
❘ | 10.50 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 10.52 | Spojovací | x 100 | |
❘ | × 10.53 | Jindřichova | x 100 | |
❘ | × 10.54 | Náměstí Svornosti | x 100 | |
❘ | × 10.55 | Makovského náměstí | x 100 | |
❘ | 10.56 | Přívrat | 101 | |
❘ | × 10.58 | Vrázova | z 101 | |
❘ | × 10.59 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 11.00 | Podveská | z 101 | |
❘ | 11.01 | Svratecká (Hlavní) | 101 | |
❘ | × 11.02 | Kristenova | x 101 | |
❘ | × 11.03 | Chaloupky | z 101 | |
❘ | × 11.04 | Olbrachtovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 11.05 | Řezáčova | x 101 | |
❘ | příjezd 11.06 | Komín, sídliště | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03601. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 18.45 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @