tramvaj 5 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
5 | odjezd 12.20 | Ústřední hřbitov, smyčka | 101 | |
❘ | 12.22 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
❘ | 12.23 | Hluboká | x 100 | |
❘ | 12.25 | Celní | 100 | |
❘ | 12.26 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 12.28 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 12.30 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 12.32 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 12.33 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 12.37 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 12.38 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 12.39 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 12.41 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 12.43 | Jugoslávská (◂ ▸ Štefánikova čtvrť) | 100 | |
❘ | 12.44 | Zdráhalova | x 100 | |
❘ | 12.45 | Venhudova | x 100 | |
❘ | příjezd 12.47 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00503. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 09.39 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @