tramvaj 1 / 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 5.55 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 5.56 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 5.57 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 5.59 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
6 | 6.01 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 6.02 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 6.04 | Celní | 100 | |
❘ | × 6.06 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 6.07 | Běloruská | 101 | |
❘ | 6.08 | Švermova | 101 | |
❘ | 6.09 | Osová | 101 | |
❘ | 6.10 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 6.11 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 6.13 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00603. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 02.46 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @