tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 18.17 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | × 18.18 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | × 18.19 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 18.20 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 18.22 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 18.23 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 18.24 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 18.25 | Branka | z 101 | |
❘ | 18.26 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 18.28 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 18.29 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 18.30 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 18.33 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 18.34 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 18.35 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 18.36 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 18.38 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 18.40 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 18.41 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 18.44 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 18.46 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 18.48 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 18.50 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 18.51 | Antonínská | 100 | |
❘ | 18.52 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 18.54 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | × 18.55 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 18.56 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 18.57 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 18.58 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 19.00 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | × 19.01 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 19.02 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 19.04 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 19.05 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 19.07 | Řečkovice | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00103. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 05.23 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @