autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 16.54 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 16.56 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 16.57 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | 16.59 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | 17.00 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | 17.04 | Škroupova | x 100 | |
❘ | 17.05 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 17.06 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 17.09 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 17.12 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 17.14 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 17.17 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 17.18 | Provazníkova | x 100 | |
❘ | 17.19 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 17.20 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 17.21 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 17.22 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 17.23 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 17.24 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 17.25 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | 17.26 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 17.29 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 17.30 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 17.32 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 17.33 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 17.34 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 17.36 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 17.37 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | 17.39 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 17.40 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 17.41 | Hlavní | z 101 | |
❘ | 17.42 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 17.43 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 17.44 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 17.45 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 17.46 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 17.47 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 17.48 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | 17.50 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 17.51 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 17.53 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 17.54 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 17.56 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | 17.57 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 17.59 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 18.01 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 18.03 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04406. |
www.jrbrno.cz 19.04.2024 05.06 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @