tramvaj 9 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
9 | odjezd 22.39 | Židenice, Juliánov | 100 | |
❘ | 22.40 | Dělnický dům | 100 | |
❘ | × 22.41 | Otakara Ševčíka (Táborská) | x 100 | |
❘ | × 22.42 | Buzkova | x 100 | |
❘ | × 22.43 | Geislerova | x 100 | |
❘ | × 22.44 | Životského | x 100 | |
❘ | × 22.46 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 22.47 | Vlhká | x 100 | |
1 | 22.50 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 22.51 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | × 22.53 | Hybešova | x 100 | |
❘ | × 22.54 | Václavská | x 100 | |
❘ | 22.56 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 22.58 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 22.59 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 23.00 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00903. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.07 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @