trolejbus 33 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
33 | odjezd 19.53 | Slatina, sídliště (Mikulčická) | z 101 | |
❘ | × 19.53 | Kroměřížská | x 101 | |
❘ | × 19.54 | Mikulčická | x 101 | |
❘ | × 19.55 | Langrova | x 101 | |
❘ | × 19.56 | Hviezdoslavova | x 101 | |
❘ | × 19.57 | Vozovna Slatina (Hviezdoslavova) | z 101 | |
❘ | × 19.59 | Černovičky (▸ Olomoucká) | x 101 | |
❘ | × 20.00 | Staré letiště | z 101 | |
❘ | × 20.01 | Olomoucká, u školy | z 101 | |
❘ | × 20.02 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | × 20.04 | Životského (Olomoucká, pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 20.06 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 20.07 | Vlhká | x 100 | |
❘ | příjezd 20.10 | Hlavní nádraží (smyčka u Grandu) | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 27/31Tr, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03301. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.07 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @