trolejbus 37 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
37 | odjezd 17.10 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | |
❘ | × 17.11 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | 17.12 | Lipová | x 100 | |
❘ | 17.13 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 17.14 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 17.15 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 17.16 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 17.18 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 17.19 | Borodinova | z 101 | |
❘ | 17.20 | Glinkova | x 101 | |
❘ | 17.21 | Stamicova | x 101 | |
❘ | 17.23 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 17.24 | Bellova | z 101 | |
❘ | × 17.24 | Talichova | z 101 | |
❘ | × 17.25 | Pavlovská | z 101 | |
❘ | příjezd 17.27 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 27/31Tr, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03709. |
www.jrbrno.cz 25.04.2024 14.08 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @