autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 13.44 | Vranov, smyčka | 310 | |
❘ | × 13.45 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
❘ | × 13.48 | Vranov, myslivna | z 310 | |
❘ | × 13.49 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
❘ | × 13.52 | Útěchov | z 101 | |
❘ | × 13.52 | Rozcestí | z 101 | |
❘ | × 13.54 | U Buku | z 101 | |
❘ | × 13.55 | U Jezírka | z 101 | |
❘ | × 13.56 | Lesní školka | z 101 | |
❘ | × 13.57 | Malinová | z 101 | |
❘ | 13.59 | Klarisky | x 101 | |
❘ | × 13.59 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 14.00 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 14.01 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 14.02 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 14.03 | Kupkova | z 101 | |
❘ | 14.05 | Haškova | 101 | |
❘ | 14.06 | Loosova | x 101 | |
❘ | × 14.07 | Fillova | z 101 | |
❘ | 14.08 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | 14.09 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | ❘ | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 14.12 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 14.14 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 14.16 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 14.18 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 14.20 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 14.20 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 14.22 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 14.23 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 14.25 | Bzenecká | 101 | |
❘ | příjezd 14.26 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05702. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 13.40 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @