tramvaj 1 / 4 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 8.17 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | × 8.18 | Tylova | x 101 | |
❘ | 8.19 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
❘ | 8.21 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | × 8.22 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | × 8.23 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 8.24 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 8.25 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 8.26 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 8.27 | Antonínská | 100 | |
❘ | 8.29 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
4 | 8.31 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 8.32 | Malinovského náměstí (Benešova) | 100 | |
❘ | × 8.34 | Körnerova | x 100 | |
❘ | × 8.36 | Tkalcovská | x 100 | |
❘ | × 8.38 | Trávníčkova | x 100 | |
❘ | × 8.39 | Mostecká | x 100 | |
❘ | × 8.40 | Vozovna Husovice | x 100 | |
❘ | × 8.41 | Náměstí Republiky | x 100 | |
❘ | příjezd 8.43 | Husovice, Tomkovo náměstí (Dukelská) | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, KT8, obsaditelnost 230 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00406. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 09.19 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @