tramvaj 6 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 20.14 | Starý Lískovec | 101 | |
❘ | × 20.14 | Dunajská | x 101 | |
❘ | × 20.15 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 20.16 | Starý Lískovec, Osová | 101 | |
❘ | 20.17 | Švermova | 101 | |
❘ | 20.18 | Běloruská | 101 | |
❘ | × 20.19 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 20.22 | Celní | 100 | |
❘ | × 20.23 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | × 20.25 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 20.27 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 20.29 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 20.30 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 20.31 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00603. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 23.24 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @