trolejbus 36 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
36 | odjezd 16.25 | Česká (Brandlova) | 100 | |
❘ | × 16.27 | Smetanova | z 100 | |
❘ | × 16.28 | Sušilova | x 100 | |
❘ | 16.30 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 16.32 | Spojovací | x 100 | |
❘ | × 16.33 | Jindřichova | x 100 | |
❘ | × 16.34 | Náměstí Svornosti | x 100 | |
❘ | × 16.35 | Makovského náměstí | x 100 | |
❘ | 16.36 | Přívrat | 101 | |
❘ | × 16.38 | Vrázova | z 101 | |
❘ | × 16.39 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 16.40 | Podveská | z 101 | |
❘ | 16.41 | Svratecká (Hlavní) | 101 | |
❘ | × 16.42 | Kristenova | x 101 | |
❘ | × 16.43 | Chaloupky | z 101 | |
❘ | × 16.44 | Olbrachtovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 16.45 | Řezáčova | x 101 | |
❘ | příjezd 16.46 | Komín, sídliště | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03603. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.54 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @