autobus 47 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
47 | odjezd 7.25 | Staré Černovice | x 101 | |
❘ | × 7.25 | Vinohradská | z 101 | |
❘ | × 7.26 | Hájecká | z 101 | |
❘ | 7.27 | Faměrovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 7.28 | Textilní kombinát | z 100 | |
❘ | 7.29 | Psychiatrická nemocnice | x 100 | |
❘ | 7.30 | Jiránkova | x 100 | |
❘ | 7.32 | Tržní (Hladíkova) | x 100 | |
❘ | 7.34 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 7.35 | Vlhká | x 100 | |
❘ | příjezd 7.38 | Hlavní nádraží / AN Grand (AN Grand, stanoviště 6) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04703. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 14.13 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @