autobus 73 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
73 | odjezd 13.04 | Sokolnice, nádraží | 610 | |
❘ | 13.06 | Sokolnice, obecní úřad | 610 | |
❘ | × 13.07 | Sokolnice, Brněnská | z 610 | |
❘ | × 13.08 | Sokolnice, rozvodna | z 610 | |
❘ | × 13.11 | Sokolnická | z 101 | |
❘ | × 13.13 | Tuřany, smyčka (Sokolnická) | z 101 | |
❘ | × 13.14 | Chrlická | z 101 | |
❘ | 13.15 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
❘ | × 13.17 | Za Křížem | z 101 | |
❘ | × 13.19 | Černovická terasa II | z 101 | |
❘ | × 13.20 | Černovická terasa I | z 101 | |
❘ | × 13.21 | Pod Tuřankou | z 101 | |
❘ | příjezd 13.23 | Areál Slatina | z 101 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, solo2dLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: ČSAD Ústí nad Orlicí, kurz 61101. |
www.jrbrno.cz 19.04.2024 04.32 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @