noční autobus N94 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
N94 | odjezd 22.59 | Bílovice nad Svitavou, nádraží | 215 | |
❘ | × 23.00 | Bílovice nad Svitavou, náměstí | x 215 | |
❘ | × 23.02 | Bílovice nad Svitavou, hřbitov | z 215 | |
❘ | × 23.03 | Bílovice nad Svitavou, Na Nivách | z 215 | |
❘ | × 23.05 | Obřany, sídliště (hlavní silnice) | x 100 | |
❘ | × 23.05 | Bílovická | z 100 | |
❘ | × 23.06 | Hlaváčova | z 100 | |
❘ | × 23.06 | Obřanský most (Fryčajova) | z 100 | |
❘ | × 23.07 | Čtvery hony | z 100 | |
❘ | × 23.08 | Obřanská, u školy | z 100 | |
❘ | × 23.09 | Proškovo náměstí | x 100 | |
❘ | × 23.10 | Maloměřický most (Selská) | z 100 | |
❘ | × 23.10 | Karlova | z 100 | |
❘ | 23.12 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 23.13 | Merhautova | x 100 | |
❘ | × 23.14 | Venhudova | x 100 | |
❘ | × 23.17 | Vozovna Husovice | x 100 | |
❘ | × 23.18 | Mostecká | x 100 | |
❘ | × 23.19 | Trávníčkova | x 100 | |
❘ | × 23.20 | Tkalcovská | x 100 | |
❘ | × 23.21 | Körnerova | x 100 | |
❘ | 23.23 | Malinovského náměstí (divadlo) | 100 | |
❘ | 23.26 – 23.30 | Hlavní nádraží (u viaduktu) | 100 | |
❘ | 23.31 | Úzká (Dornych, u viaduktu) | 100 | |
❘ | × 23.32 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | × 23.33 | Tržní (Hladíkova) | x 100 | |
❘ | × 23.33 | Jiránkova | x 100 | |
❘ | × 23.34 | Psychiatrická nemocnice | x 100 | |
❘ | × 23.35 | Textilní kombinát | z 100 | |
❘ | × 23.36 | Faměrovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 23.37 | Mírová | z 101 | |
❘ | × 23.38 | Černovická | z 101 | |
❘ | × 23.39 | Mariánské náměstí (Černovická) | z 101 | |
❘ | 23.40 | Komárov (Kšírova, u tramvaje) | 101 | |
❘ | × 23.41 | Kšírova | z 101 | |
❘ | × 23.42 | Horní Heršpice | x 101 | |
❘ | × 23.43 | Záhumenice | z 101 | |
❘ | × 23.44 | Havránkova | z 101 | |
❘ | × 23.45 | Dolní Heršpice | x 101 | |
❘ | × 23.45 | Malá | z 101 | |
❘ | × 23.46 | Přízřenice | x 101 | |
❘ | × 23.47 | Jezerní | z 101 | |
❘ | × 23.47 | Modřická | z 101 | |
❘ | × 23.48 | Modřice, Žižkova | z 510 | |
❘ | 23.49 | Modřice, Masarykova | 510 | |
❘ | 23.50 | Modřice, náměstí | 510 | |
❘ | × 23.51 | Modřice, za mlýnem | z 510 | |
❘ | × 23.52 | Modřice, Drůbežářské závody | z 510 | |
❘ | příjezd 23.54 | Modřice, Olympia | 510 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní noční autobus, solo, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04907. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 10.14 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @