tramvaj 1 / 7 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 5.07 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 5.08 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 5.09 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 5.11 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
7 | × 5.13 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 5.14 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 5.16 | Celní | 100 | |
❘ | × 5.18 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 5.19 | Běloruská | 101 | |
❘ | 5.20 | Švermova | 101 | |
❘ | 5.21 | Osová | 101 | |
❘ | × 5.22 | Karpatská | x 101 | |
❘ | × 5.23 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 5.25 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00705. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 12.01 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @