tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 19.07 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | × 19.08 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | × 19.09 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 19.10 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 19.12 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 19.13 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 19.14 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 19.15 | Branka | z 101 | |
❘ | 19.16 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 19.18 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 19.19 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 19.20 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 19.23 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 19.24 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 19.25 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 19.26 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 19.28 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 19.30 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 19.31 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 19.34 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 19.36 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 19.38 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 19.40 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 19.41 | Antonínská | 100 | |
❘ | 19.42 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 19.44 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | × 19.45 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 19.46 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 19.47 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 19.48 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 19.50 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | × 19.51 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 19.52 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 19.54 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 19.55 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 19.57 | Řečkovice | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2+EVO2, obsaditelnost 320 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00106. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @