autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 11.33 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | × 11.34 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | × 11.35 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 11.36 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 11.37 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 11.38 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 11.39 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 11.40 | Arbesova | z 101 | |
❘ | × 11.41 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 11.42 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 11.43 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05718. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 18.41 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @