trolejbus H24 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
H24 | odjezd 12.15 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | ❘ | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 12.17 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | ❘ | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | ❘ | Veslařská | z 101 | |
❘ | ❘ | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 12.21 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 12.23 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | ❘ | Lipová | x 100 | |
❘ | × 12.26 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | příjezd 12.29 | Mendlovo náměstí (Veletržní vlevo ▸ Úvoz) | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: trolejbus, 14Tr, obsaditelnost 80 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 02401. |
www.jrbrno.cz 19.04.2024 13.39 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @