autobus 406 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
406 | odjezd 9.19 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
❘ | ❘ | (průjezd zónou 410) | 410 | |
❘ | × 9.31 | Rosice, STK | z 425 | |
❘ | 9.32 | Rosice, Husova | 425 | |
❘ | 9.35 | Tetčice, nádraží | 425 | |
❘ | 9.37 | Tetčice, Neslovická | 425 | |
❘ | 9.40 | Neslovice | 436 | |
❘ | 9.45 | Oslavany, Padochov, rozcestí | 436 | |
❘ | × 9.47 | Oslavany, Permonium | z 447 | |
❘ | 9.49 – 9.50 | Oslavany, aut. st. | 447 | |
❘ | × 9.51 | Oslavany, nádraží | z 447 | |
❘ | × 9.53 | Ivančice, silo | z 447 | |
❘ | 9.54 | Ivančice, Oslavanská | 447 | |
❘ | příjezd 9.57 | Ivančice, náměstí | 447 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: autobus, solo, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: BDS-BUS, kurz 40605. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 09.34 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @