tramvaj 1 / 4 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 6.55 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 6.56 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 6.57 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 6.59 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 7.01 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 7.02 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 7.05 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
4 | 7.07 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 7.08 | Malinovského náměstí (Benešova) | 100 | |
❘ | × 7.10 | Körnerova | x 100 | |
❘ | × 7.11 | Tkalcovská | x 100 | |
❘ | × 7.13 | Trávníčkova | x 100 | |
❘ | × 7.14 | Mostecká | x 100 | |
❘ | × 7.15 | Vozovna Husovice | x 100 | |
❘ | × 7.16 | Náměstí Republiky | x 100 | |
❘ | příjezd 7.18 | Husovice, Tomkovo náměstí (Dukelská) | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, KT8, obsaditelnost 230 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00408. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 07.48 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @