tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 10.29 | Řečkovice | 101 | |
❘ | × 10.30 | Filkukova | x 101 | |
❘ | × 10.31 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 10.32 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 10.33 | Tylova | x 101 | |
❘ | 10.34 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
❘ | 10.36 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | × 10.37 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | × 10.38 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 10.39 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 10.40 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 10.41 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 10.42 | Antonínská | 100 | |
❘ | 10.44 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 10.47 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 10.50 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 10.51 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | × 10.53 | Hybešova | x 100 | |
❘ | × 10.54 | Václavská | x 100 | |
❘ | 10.56 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 10.58 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 10.59 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 11.00 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 11.02 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 11.04 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 11.05 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 11.07 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | 11.08 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 11.09 | Branka | z 101 | |
❘ | × 11.10 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 11.11 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | 11.13 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 11.14 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | × 11.16 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 11.17 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | příjezd 11.19 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00109. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 16.42 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @