autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 17.33 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 17.34 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 17.35 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 17.36 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 17.37 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 17.38 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 17.40 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 17.42 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 17.44 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 17.45 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 17.45 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 17.48 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 17.49 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 17.50 | Fillova | z 101 | |
❘ | × 17.51 | Loosova | x 101 | |
❘ | příjezd 17.52 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05717. |
www.jrbrno.cz 23.04.2024 23.20 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @