trolejbus 37 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
37 | odjezd 11.57 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | |
❘ | × 11.58 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | 11.59 | Lipová | x 100 | |
❘ | 12.00 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 12.01 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 12.02 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 12.03 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 12.05 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 12.06 | Borodinova | z 101 | |
❘ | 12.07 | Glinkova | x 101 | |
❘ | 12.08 | Stamicova | x 101 | |
❘ | 12.10 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 12.11 | Bellova | z 101 | |
❘ | × 12.11 | Talichova | z 101 | |
❘ | × 12.12 | Pavlovská | z 101 | |
❘ | příjezd 12.14 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 27/31Tr, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03703. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 14.41 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @