tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 18.14 | Komárov | 101 | |
❘ | 18.15 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 18.16 | Železniční | z 100 | |
❘ | 18.17 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 18.19 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 18.22 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 18.23 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 18.24 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 18.28 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 18.29 | Grohova | 100 | |
❘ | 18.31 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 18.33 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 18.35 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 18.36 | Tererova | x 100 | |
❘ | 18.37 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 18.39 | Skácelova | 101 | |
❘ | 18.40 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 18.41 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 18.43 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01213. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 16.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @