tramvaj 5 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
5 | odjezd 15.50 | Ústřední hřbitov, smyčka | 101 | |
❘ | 15.52 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
❘ | 15.53 | Hluboká | x 100 | |
❘ | 15.55 | Celní | 100 | |
❘ | 15.56 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 15.58 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 16.00 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 16.02 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 16.03 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 16.07 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 16.08 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 16.09 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 16.11 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 16.13 | Jugoslávská (◂ ▸ Štefánikova čtvrť) | 100 | |
❘ | 16.14 | Zdráhalova | x 100 | |
❘ | 16.15 | Venhudova | x 100 | |
❘ | příjezd 16.17 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00505. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 02.29 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @