tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 22.08 | Řečkovice | 101 | |
❘ | × 22.09 | Filkukova | x 101 | |
❘ | × 22.10 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 22.11 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 22.12 | Tylova | x 101 | |
❘ | 22.13 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
❘ | 22.15 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | × 22.16 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | × 22.17 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 22.18 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 22.19 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 22.20 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 22.21 | Antonínská | 100 | |
❘ | 22.23 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 22.25 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 22.28 – 22.30 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 22.31 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | × 22.33 | Hybešova | x 100 | |
❘ | × 22.34 | Václavská | x 100 | |
❘ | 22.36 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 22.38 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 22.39 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 22.40 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 22.42 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 22.44 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 22.45 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 22.47 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | 22.48 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 22.49 | Branka | z 101 | |
❘ | × 22.50 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 22.51 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | 22.53 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 22.54 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | × 22.56 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 22.57 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | příjezd 22.59 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00109. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 11.02 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @