trolejbus 36 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
36 | odjezd 21.48 | Česká (Brandlova) | 100 | |
❘ | × 21.50 | Smetanova | z 100 | |
❘ | × 21.51 | Sušilova | x 100 | |
❘ | 21.53 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 21.55 | Spojovací | x 100 | |
❘ | × 21.56 | Jindřichova | x 100 | |
❘ | × 21.57 | Náměstí Svornosti | x 100 | |
❘ | × 21.58 | Makovského náměstí | x 100 | |
❘ | 21.59 | Přívrat | 101 | |
❘ | × 22.01 | Vrázova | z 101 | |
❘ | × 22.02 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 22.03 | Podveská | z 101 | |
❘ | 22.04 | Svratecká (Hlavní) | 101 | |
❘ | × 22.04 | Kristenova | x 101 | |
❘ | × 22.05 | Chaloupky | z 101 | |
❘ | × 22.06 | Olbrachtovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 22.07 | Řezáčova | x 101 | |
❘ | příjezd 22.08 | Komín, sídliště | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03607. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 05.06 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @