autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 18.25 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 | |
❘ | × 18.26 | Šárka | z 101 | |
❘ | × 18.28 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 18.29 | Anthropos (Pisárecká ▸ do centra) | z 101 | |
❘ | × 18.30 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 18.31 | Květná | z 100 | |
❘ | × 18.32 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
❘ | × 18.33 | Vaňkovo náměstí (Lerchova) | x 100 | |
❘ | × 18.34 | Lerchova | z 100 | |
❘ | 18.37 | Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 18.38 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 18.39 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 18.41 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 18.43 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 18.45 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 18.46 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 18.47 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 18.48 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 18.51 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 18.52 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 18.53 | Tichého | z 100 | |
❘ | příjezd 18.55 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06806. |
www.jrbrno.cz 21.05.2024 20.21 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @