tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 8.21 | Komárov | 101 | |
❘ | 8.22 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 8.23 | Železniční | z 100 | |
❘ | 8.24 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 8.26 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 8.29 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 8.30 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 8.31 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 8.35 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 8.36 | Grohova | 100 | |
❘ | 8.38 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 8.40 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 8.42 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 8.43 | Tererova | x 100 | |
❘ | 8.44 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 8.46 | Skácelova | 101 | |
❘ | 8.47 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 8.48 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 8.50 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01215. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 03.45 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @