tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 15.38 | Technologický park | 101 | |
❘ | 15.39 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | 15.40 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 15.41 | Skácelova | 101 | |
❘ | 15.42 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 15.43 | Tererova | x 100 | |
❘ | 15.45 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 15.47 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 15.49 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 15.50 | Grohova | 100 | |
❘ | 15.52 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 15.55 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 15.57 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 15.59 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
❘ | 16.00 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 16.02 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | × 16.03 | Železniční | z 100 | |
❘ | 16.04 | Konopná | x 100 | |
❘ | příjezd 16.06 | Komárov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01202. |
www.jrbrno.cz 20.04.2024 11.32 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @