autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 18.57 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 18.58 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 18.59 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 19.01 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 19.03 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 19.05 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 19.06 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 19.07 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 19.08 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 19.11 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 19.12 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 19.13 | Tichého | z 100 | |
❘ | příjezd 19.15 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06806. |
www.jrbrno.cz 21.05.2024 20.12 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @