tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 16.16 | Komárov | 101 | |
❘ | 16.17 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 16.18 | Železniční | z 100 | |
❘ | 16.19 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 16.21 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 16.24 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 16.25 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 16.26 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 16.30 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 16.31 | Grohova | 100 | |
❘ | 16.33 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 16.35 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 16.37 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 16.38 | Tererova | x 100 | |
❘ | 16.39 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 16.41 | Skácelova | 101 | |
❘ | 16.42 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 16.43 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 16.45 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01202. |
www.jrbrno.cz 25.04.2024 14.10 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @