tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 21.21 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | × 21.22 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | × 21.23 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 21.24 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 21.26 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 21.27 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 21.28 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 21.29 | Branka | z 101 | |
❘ | 21.30 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 21.32 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 21.33 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 21.34 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 21.37 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 21.38 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 21.39 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 21.40 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 21.42 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 21.44 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 21.45 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 21.48 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 21.50 – 21.52 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 21.54 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 21.56 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 21.57 | Antonínská | 100 | |
❘ | 21.58 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 21.59 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | × 22.00 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 22.01 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 22.02 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 22.03 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 22.05 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | × 22.06 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 22.07 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 22.09 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 22.10 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 22.12 | Řečkovice | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00113. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 10.16 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @