trolejbus 37 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
37 | odjezd 11.37 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | |
❘ | × 11.38 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | 11.39 | Lipová | x 100 | |
❘ | 11.40 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 11.41 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 11.42 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 11.43 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 11.45 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 11.46 | Borodinova | z 101 | |
❘ | 11.47 | Glinkova | x 101 | |
❘ | 11.48 | Stamicova | x 101 | |
❘ | 11.50 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 11.51 | Bellova | z 101 | |
❘ | × 11.51 | Talichova | z 101 | |
❘ | × 11.52 | Pavlovská | z 101 | |
❘ | příjezd 11.54 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 27/31Tr, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03713. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 16.46 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @